VІ Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична Інтернет-конференція «Наукові підсумки року: досягнення, проекти, перспективи»

З метою всебічного міжгалузевого обговорення наукових та практичних проблем сучасності 28 грудня 2021 року у м. Львів відбулась VІ Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична Інтернет-конференція «Наукові підсумки року: досягнення, проекти, перспективи».

Наукові заходи, що проводились по території всієї України протягом року, привернули велику увагу до науки, підтримали наукове устремління людей різних вікових груп: від школярів, які тільки планують своє майбутнє, до вчених, яким необхідна підтримка в їх дослідженнях. Протягом року науковці обговорювали найцікавіші та найважливіші теми сьогодення: нова медицина, освоєння космосу, клімат та екологія, штучний інтелект, енергетика майбутнього. Роль науки часто не помічають, але вона стає більш помітною в складні часи, коли тільки наука може дати нам відповіді на найскладніші питання. І саме від зусиль вчених фундаментальних та прикладних наук залежить те, як швидко людство впорається з новими викликами.

Даний збірник матеріалів відображає наукові дослідження авторів у сфері: юриспруденції; філології, лінгвістики, перекладу; педагогіки та освітніх технологій; психології; літератури та мистецтва; економіки та організації інноваційної діяльності; міжнародних відносини, прав людини та політичних наук; технічних та фізико-математичних наук; історії та археології; медицина, фармакологія та фармацевтика; технічні та фізико-математичні науки.

У роботі конференції прийняли участь досвідчені науковці, молоді вчені, викладачі та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів з різних куточків України. Мультидисциплінарний характер конференції дозволив учасникам ознайомитись з науковими дослідженнями колег у суміжних галузях науки.

За підсумками роботи було випущено електронний збірник матеріалів конференції, а всі учасники отримали сертифікати. Завантажити збірник.

Back to list