Графік роботи: пн.-пт. 9.00 — 18.00 сб. 9.00 — 15.00
webconference-telegram-icon
Архів конференцій
Сучасна наука: теоретичні та прикладні аспекти

VІІ Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична Інтернет-конференція «Сучасна наука: теоретичні та прикладні аспекти»

31 липня 2022 року у м Житомир в відбулась VІІ Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична Інтернет-конференція «Сучасна наука: теоретичні та прикладні аспекти». Метою організаторів та учасників конференції стало: популяризація науки, висвітлення результатів своїх досліджень, своєї наукової та науково-технічної діяльності, пошук однодумців, розвиток вітчизняної освіти та науки. 

У роботі конференції взяли участь: аспіранти, студенти, досвідчені науковці, викладачі, молоді вчені. Протягом роботи конференції науковці обговорювали найцікавіші та найважливіші проблеми сьогодення: охорону здоров’я, освіту, енергетику, екологію, космічну галузь, штучний інтелект, тощо.

Даний збірник відображає наукові дослідження авторів у наступних сферах: юриспруденція; педагогіка та освітні технології; психологія; література та мистецтво; економіка та організація інноваційної діяльності; історія та археологія; медицина, фармакологія та фармацевтика; географія, геологія та надрокористування; філософія, культурологія, релігієзнавство; сільське господарство та агрономія; соціологія. 

Мультидисциплінарний формат інтернет-конференції дозволив учасникам з різних куточків України ознайомитись із результатами наукової діяльності науковців у суміжних галузях.

За підсумками роботи було випущено електронний збірник матеріалів конференції, а всі учасники отримали сертифікати. Завантажити збірник.

Facebook Instagram