IX Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична Інтернет-конференція «Наукові дослідження: реалії сьогодення»

31 вересня 2023 року у м. Полтава відбулась ІX Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична Інтернет-конференція «Наукові дослідження: реалії сьогодення». Ця конференція є важливою платформою для обміну знаннями, досвідом та ідеями в різних галузях науки та технології.
Сьогодні, в нашому швидко розвиваючомуся світі, важливо не тільки слідкувати за тенденціями, але й приймати участь у формуванні нових. Саме тому наша конференція об’єднала вчених, викладачів, студентів, аспірантів, фахівців та практиків з різних галузей, щоб поділитися своїми дослідженнями та науковими працями.

На цій конференції ми отримали наукові доповіді в галузі фізики, математики, біології, медицини, інформаційних технологій та інших галузей. Дана конференція допоможе розширити кругозір, підвищити кваліфікацію та знайти нових колег, з якими можна буде співпрацювати в майбутньому.
 
Даний збірник матеріалів містить наукові дослідження авторів з різних галузей, зокрема: медицина та біологія, інформаційні технології та комп’ютерні науки, філософія та соціологія, економіка та фінанси, право та політика, історія та культурологія, географія та екологія, мистецтво та література, а також інші суміжні дисципліни. Кожен з авторів вніс свій внесок у розвиток науки і зробив вагомий внесок в відповідну галузь знань. Збірник містить актуальні дослідження, які можуть бути корисними для вчених, викладачів, студентів та всіх, хто зацікавлений у розвитку науки та розширенні своїх знань у різних галузях.
 

За підсумками роботи було випущено електронний збірник матеріалів конференції, а всі учасники отримали сертифікати. Завантажити збірник.

Back to list