Графік роботи: пн.-пт. 9.00 — 18.00 сб. 9.00 — 15.00
webconference-telegram-icon
Архів конференцій
Наука. Теорія. Практика

VIII Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична Інтернет-конференція «Наука. Теорія. Практика.»

30 жовтня 2022 року у м. Чернівці в відбулась VІІІ Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична Інтернет-конференція «Наука. Теорія. Практика». Метою організаторів та учасників конференції стало: популяризація науки, висвітлення результатів своїх досліджень, своєї наукової та науково-технічної діяльності, пошук однодумців, розвиток вітчизняної освіти та науки.

У роботі конференції взяли участь: аспіранти, студенти, досвідчені науковці, викладачі, молоді вчені. Протягом роботи конференції науковці обговорювали найцікавіші та найважливіші проблеми сьогодення: охорону здоров’я, освіту, енергетику, екологію, геологію, медицину тощо.

Даний збірник відображає наукові дослідження авторів у наступних сферах: юриспруденція; економіка та організація інноваційної діяльності; хімія, біологія та екологія; філологія, лінгвістика, переклад; педагогіка та освітні технології; сільське господарство та агрономія; міжнародні відносини, права людини та політичні науки; географія, геологія та надрокористування; медицина, фармакологія та фармацевтика; технічні та фізико-математичні науки; література та мистецтво; журналістика, реклама та зв’язки з громадськістю.

Мультидисциплінарний формат інтернет-конференції дозволив учасникам з різних куточків України ознайомитись із результатами наукової діяльності науковців у суміжних галузях.

За підсумками роботи було випущено електронний збірник матеріалів конференції, а всі учасники отримали сертифікати. Завантажити збірник.

Facebook Instagram