Підсумки проведення ІІ Всеукраїнської мультидисциплінарної науково-практичної Інтернет-конференції «Наука, освіта та виробництво: виклики сьогодення»

З метою всебічного міжгалузевого обговорення наукових та практичних проблем сучасності, пошуку шляхів розвитку та інтеграції науки, освіти та виробництва 12 травня 2021 року у м. Полтава відбулась ІІ Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична Інтернет-конференція «Наука, освіта та виробництво: виклики сьогодення». Робота відбулася за наступними напрямками: сільське господарство та агрономія; юриспруденція; медицина, фармакологія та фармацевтика; лінгвістика та переклад; педагогіка та освітні технології; хімія, біологія та екологія; психологія; філософія, культурологія та релігієзнавство; географія, геологія та надрокористування; література та мистецтво; економіка та організація інноваційної діяльності; міжнародні відносини, права людини та політичні науки; технічні та фізико-математичні науки; історія та археологія. У роботі конференції прийняли участь досвідчені науковці, молоді вчені, викладачі та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів з різних куточків України. Мультидисциплінарний характер конференції дозволив учасникам ознайомитись з науковими дослідженнями колег у суміжних галузях науки.

За підсумками роботи було випущено електронний збірник матеріалів конференції, а всі учасники отримали сертифікати. Завантажити збірник.

Back to list